Alvaro Medran - Real Madrid

Talentet e reja qe kane shperthyer ne La Liga

Jane futbolliste te rinj qe luajne ne La Liga. Gjate fazes se pare ata kane luajtur disa ndeshje per skuadrat e tyre dhe ne vitin 2015 shpresojne qe te luajne akoma me shume. Agjentet e merkatos duhet ti kene ne qender te vemendjes keta talente