Te fshehtat me intime te Selena Gomez

Selena Gomez eshte nje nder kengetaret me te famshme ne bote,por tani do ju tregojme sekretet me te fshehta te saj.

Eshte e dashuruar pas kafsheve,por me shume pelqen qente e braktisur.

Selena Gomez eshte ambasadore ne UNICEF.Kengetarja dhuron rreth 1 milion dollare per bamiresi.Bashke me Justin Bieber adoptoi nje qen qe vuante nga nje semundje e rende.Aktori i saj i preferuar eshte Johnny Depp.

Pervec Taylor Swift mikesha e saj me e ngushte eshte Jennifer Stone.Edhe pse ka lindur ne Texas ka origjine Meksikane dhe Italiane.Autografin e pare e ka dhene ne moshen 13 vjece.Lenda e saj e preferuar ne shkolle ka qene shkenca ekzakte.

Vendosi te studioje per aktore filmi ne Mago de Oz.Emri i saj i dyte eshte Maria.Ne moshen 12 vjecare mori nje unaze te shtrenjte nga nena e saj.Grupi i saj i preferuar eshte Paramore.Ja mori te dashurin Miley Cyrus.Humbi virgjerine me Justin Bieber.