A do te jete ky formacioni i Shqiperise per Rusi 2018? (Foto)

Lidhur me artikullin:

Me 4 shtator do te fillojne per Shqiperine eleminatoret e kampionatit boteror Rusi 2018. Ne stadiumin Loro Borici te Shkodres kombetarja shqiptare do te perballet me Maqedonine.

Pas EURO 2016 mendohet se trajneri Gianni de Biasi do te grumbulloje lojtare te rinj dhe me prespektive. Kapiteni Lorik Cana ka deklaruar se do te terhiqet nga kombetarja por mendohet se trajneri De Biasi nuk do te grumbulloje dhe disa futbolliste te tjere duke i dhene shansin futbollisteve si Rashica apo Aliji.

Por a do te jete ky formacioni baze i Shqiperise?

kombetarja