Ana Ivanovic

Teniste apo fotomodele? (Foto)

Te Henen starton turneu me i madh i tenisit. Starton Wimbledon. Sic eshte bere tashme tradite, tenistet femra kane kane qene te pranishme ne festen e organizuar per kete rast dhe kane pozuar per aparatet fotografike te mediave te ndryshme.

Pasi shikon keto fotografi, nuk arrin te kuptosh nese jane teniste profesioniste apo fotomodele. Behet fjale per teniste si Ana Ivanovic, Serena Williams apo Caroline Wozniacki.