Tre vellezer qe luajne tre kombetare te ndryshme (Foto)

Granit Xhaka ndjehet krenar me vellezerit e tij. Mesfushori i Zvicres, Granit Xhaka ka postuar nje foto shume interesante me vellezerit e tij Taulant dhe Agon Xhaka.

Ai ka thene se ndjehet krenar qe te tre luajne per Kombetare te ndryshme, Taulanti per Shqiperine, ai per Zvicren, ndersa Agoni per Kosoven.