1

UEFA elozhe per tifozerine Kuq E Zi. “A do dhurojne spektakel ne Velodrome? (FOTO)

UEFA i thur eloxhe tifozeve Kuq e zi te kombetares shqiptare. Pas trazirave te tifozeve ruse, angleze, ukrainas, gjermane dhe shume te tjereve. UEFA shpreson te tifozeria kuq e zi.

“Kane dhuruar spektakel ne perballjen kunder Zvicres. A do te dhurojne serish nje spektakel ne Velodrome kunder Frances?”.

UEFA ne diten e perballjes kunder Frances ne faqen e saj ne facebook ka perzgjedhur disa foto nga perballja kunder Zvicres pikerisht duke besuar se sot serish tifozet do te jene nje spektakel i garantuar.