25/05/2016

Kategori: Sport

Publikohet kenga e Euro 2016

Pak dite para fillimit te Europianit eshte publikuar ne kanalin “Youtube” edhe videoklipi qe do te çele turneun me te madh futbollistik ne kontinent. Kenga e David Guetas ne bashkepunim ne Zara Larson mban titullin “This One’s For You”. Videoklipi hapet me flamurin kuqezi dhe me pas kenga ilustrohet me plane nga flamuj te 23 kombetareve te tjera pjesemarrese, si dhe me fragmente nga finalet e garat e kaluara.

1,231 views

Video Kategoria: Sport

Faqe 1 nga 3012345...102030...E fundit »