10/05/2015

Kategori: Sport

Festa kthehet ne tragjedi, tifozi vritet nga polici (Video)

Festa kthehet ne Tragjedi. Nje tifoze ne Afriken e Jugut, eshte qelluar per vdekje nga policia, gjate festes se titullit. Skuadra Shefave Kaizer, festoi titulli ne Afriken e Jugut, dhe tifozet u futen ne fushe, per te festuar me lojtaret. Njeri prej tifozeve, ka tentuar qe t’i marre revolen nje polici ne detyre, ku pastaj eshte qelluar per vdekje. Burimi: indeksonline

252 views

Video Kategoria: Sport

Faqe 3 nga 3012345...102030...E fundit »