21/04/2015

Kategori: Sport

Barcelona kualifikohet ne gjysmefinale me fitore (Video)

Barcelona ka arritur te shenoje fitore edhe ne ndeshjen kthyese ndaj PSG-s duke u kualifikuar keshtu per ne gjysmefinale te Liges se Kampioneve. Neymar arriti qe te shenoje (14’ 34’) dy gola ne pjesen e pare te ketij takimi per t’i dhene epersine e dyfisht skuadres se tij. Pjesa e dyte ishte shume e qete dhe me shume pak raste per shenim, pasi te dy skuadrat duket se ishin te kenaqura me kete barazim. Barcelona keshtu kualifikohet per ne gjysmefinale, teksa kundershtari i saj do te mesohet me short qe do te hidhet kete te premte. Burimi: Lajmi.net

241 views

Video Kategoria: Sport

Faqe 4 nga 30« E para...23456...102030...E fundit »