VIDEO: Kandidatet per golin me te bukur ne Boteror

FIFA ka zgjedhur kandidatet per golin me te bukur te Kampionatit Boteror 2014.

Ne kete liste ndodhen edhe dy kosovaret, Granit Xhaka me golin e tij ndaj Frances ne ate humbje te thelle prej 5-2 dhe Xherdan Shaqiri me ate super gol ndaj Honduras kur realizoi edhe hat-trik.

Per te votuar dhe shikuar golat klikoni ketu.