28/02/2015

Kategori: Sport

​Feste e veçante e Aubameyang dhe Reus (VIDEO)

Aubameyang dhe Reus e kane festuar golin ne menyre te veçanet, njeri si Betman e tjetri si Zorro. Aubameyang e ka shenuar golin e pare per skuadren e tij kunder Schalkes, ndersa e ka festuar ne menyre te veçante me Marco Reusin. Aubameyang dhe Reus kane festuar ne stilin Betman dhe Zorro. Burimi: Gazeta Express

227 views