29/03/2015

Kategori: Sport

​Nis festa, tifozet kendojne: “Une ty te kam nene, t’i mu djale me ke..” (VIDEO)

Tifozet nga Kosova tashme kane mberritur ne Elbasan. Çdo gje eshte gati per ndeshjen Shqiperia-Armeni dhe tifozet tashme kane filluar te krijojne atmosfere fantastike. Tifozet kosovare kane mberritur ne Elbasan, ku jane duke dhuruar atmosfere te jashtezakonshme, duke i kenduar kenge nenes Shqiperi.

517 views