25/10/2014

Kategori: Sport

Platini hap syte! Ja kush i lejoi huliganet ne fushe!!!

Presidenti i UEFA, Michel Platini duhet te hape syte dhe te shohe faktet. Nuk duhet te dale dhe te deklaroje se cfare mund te ndodhte nese 'drone' do te ishte i mbushur me eksploziv. Gazeta prestigjoze 'Washington Post' ka publikuar nje video ku tregon shume qarte momentet e tensionit gjate ndeshjes Serbi - Shqiperi.

256 views