02/11/2014

Kategori: Sport

Empoli – Juventus 0 – 2

Juventus fiton ne fushen e Empoli me rezultatin 0 - 2 dhe eshte serish e vetme ne krye te renditjes se Serie A. Fale golave te Pirlo dhe Morata skuadra e Allegri ka marre 3 pike shume te rendesishme ne luften per titull

149 views