11/08/2015

Kategori: Business Pulse

5 reklamet me seksi te hamburgeve

Reklamat e Carl's Jr per hamburget jane te papara. Djemte i duan hamburget por ato pelqejne edhe vajzat. Dhe kush me mire se Carl's Jr e ben me mire te terheqe vemendjen e djemve duke perdorur vajzat per te shitur hamburget!

270 views