18/10/2014

Kategori: Sport

A eshte ky djaloshi qe e ngriti flamurin gjate ndeshjes?

Mbreme ne ndeshjen Serbi-Shqiperi, u shfaq nje fluturake duke bartur flamurin e Shqiperise etnike. Ne rrjetet sociale po qarkullon nje video, ne te cilen shihet nje djale i cili po e ben gati fluturaken dhe flamurin te cilin e ngriti derisa po luhej ndeshja Shqiperi- Beograd. “Shume u perpoqen te merrnin medaljen, por ky eshte heroi i mbremjes!”, thuhet ne postimin e videos.

180 views