05/11/2014

Kategori: Lajme

A1 Report – Video Ekskluzive/ Masaker në Tirane, 4 te vrare ne lokal

TIRANE - Nje masaker e vertete ndodhi ne te gdhire te se martes (rreth ores 04:21) ne nje lokal te njohur per jeten e nates ne Tirane, ku jane vrare me arme 4 persona, dhe ku nje nga te arrestuarit si autor i dyshuar eshte Konstandin Xhuvani, djali i deputetes se Partise Socialiste Luiza Xhuva

416 views