08/11/2014

Kategori: Sport

Aalen – FSV Frankfurt 0 – 1 Odise Roshi i jep fitoren skuadres se tij

Nuk ishte titullar. U fut ne fushen e lojes ne minuten e 46 dhe shenoi golin e fitores per skuadren e tij. Odise Roshi eshte njeriu i ndeshjes ne perballjen kunder Aalen qe skuadra e FSV Frankfurt fitoi fale golit te shenuar nga Roshi ne minuten e 72.

338 views