11/05/2015

Kategori: Lifestyle

Aktorja Tina Fey premton se nuk do te veshe me nje fustan ne talk show

Ne shenje respekti per daljen ne pension te David Letterman, nje nga drejtuesit me legjendare amerikane, aktorja Tina Fey, premton se nuk do te veshe me fustan ne nje talk show dhe se ky fustan eshte i fundit. Aktorja heq fustanin dhe zbulon mesazhet per Letterman...

320 views