10/11/2014

Kategori: Sport

Almeria – Barcelona 1 – 2

Barcelona fiton me permbyesje ne fushen e Almeria. Luis Enrique nuk kishte aktivizuar si titullare Neymar dhe Luis Suarez, por pas pesimit te golit i hodhi ne fushe menjehere. Fale dy asist te sulmuesit uruguaian skuadra e Barcelones arrin te fitoje dhe te dale paksa nga kriza e rezultateve.

156 views