27/11/2014

Kategori: Sport

Anderlecht – Galatasaray 2 – 0. Skuadra e Besnik Hasi kualifikohet ne Europa League

Anderlecht ka fituar me rezultatin 2 - 0 kunder Galatasaray dhe ka siguruar kualifikimin per ne Europa League. Ishin golat e Mbemba qe i dhane skuadres se Besnik Hasi kete kualifikim mese te merituar.

148 views