26/11/2014

Kategori: Sport

APOEL – Barcelona 0 – 4 Messi vendos rekord te ri

Nuk ka histori per APOEL. Barcelona dhe Messi jane shume te forte. Barcelona ka fituar me rezultatin 0 - 4. Serine e golave e hapi Luis Suarez qe shenoi dhe golin e pare ne karriere per skuadren e Barcelones. Me pas ishte Messi qe shenoi 3 here duke thyer rekordin e Raul Gonzales. Tani Lionel Messi eshte golashenuesi me i mire i te gjithe koherave ne Champions League.

137 views