27/11/2014

Kategori: Sport

Arsenal – Borussia Dortmund 2 – 0. Skuadra e Klopp peson humbjen e pare ne Champions

Arsenal ka fituar me rezultatin 2 - 0 kunder Dortmund dhe tani ka realisht shanse per tu renditur e para ne grup. Sanogo dhe Sanchez jane autoret e golave per skuadren e Wenger. Dortmund ka pesuar keshtu humbjen e pare sezonale ne Champions League.

158 views