17/03/2015

Kategori: Sport

Arsenali fiton por eleminohet (Video)

Arsenali fitoi 2:0 ne udhetim ndaj Monacos, por deshtoi te kualifikohej tutje. Skuadra franceze, Monaco, ka arritur te kaloje ne çerekfinale te Liges se Kampioneve. Gjithsesi, francezet per ta arritur nje gje te tille u deshte te luftonin forte gjere ne fund kunder Arsenalit. Londinezet fituan 2:0 kunder francezeve ne udhetim, por u eliminuan fale tre golave ne udhetim te Monacos dy jave me pare. Olivier Giroud (36’) dhe Aaron Ramsey (79’) shenuan golat e kesaj fitoreje per Arsenalin, por s’mjaftuan.   Burimi: Gazeta Express

163 views