08/02/2015

Kategori: Sport

Asiston Shaqiri, shenon Interi (Video)

Xherdan Shaqiri ka asistuar ne golin e shenuar nga Interi kunder Palermos ne minuten e 16’ te takimit. Fredy Guarin ka arritur te shenoje nje gol per te kaluar skuadren e tij ne epersi ne takimin kunder Palermos. Ai shfrytezoi mire nje harkim nga Xherdan Shaqiri, duke e goditur topin me koke dhe duke e derguar ate ne rrjeten e kundershtarit.

166 views