07/11/2014

Kategori: Sport

Asteras Tripolis – Tottenham 1 – 2

Tottenham ka fituar ne fushen e Asteras Tripolis me rezultatin 1-2 dhe ka hedhur nje hap te sigurte drejt kualifikimit per ne raundin tjeter. Fale golave te shenuar ne pjesen e pare nga Townsend dhe Kane skuadra londineze tani ka shkuar ne kuoten e 8 pikeve.

132 views