08/03/2015

Kategori: Sport

Aston Villa Kualifikohet ne gjysmefinale, tifozet pushtojne fushen (VIDEO)

Tifozet e Aston Villas kane qene te pa permbajtshim ne ndeshjen çerekfinale kunder WBA. Skuadra e Aston Villas ka arritur fitore te madhe kunder WBA me rezultat 2:0 dhe eshte kualifikuar ne gjysmefinale te FA Cup. Mirepo kjo nuk e ishte e gjitha ne kete takim, pasi tifozet e Aston Villas pas perfundimit te ndeshjes nuk kane mundu te permbahen, pasi kane hyre te gjithe ne fushe per te festuar me lojtaret. Burimi: Gazeta Express

209 views