06/11/2014

Kategori: Sport

Athletic Bilbao – Porto 0 – 2

Bilbao i ka dhene lamtumiren Champions League. Skuadra baske ka pesuar serish humbje dhe ne 4 takime te zhvilluara ka grumbulluar vetem 1 pike. Porto me kete fitore renditet ne vendin e pare me 10 pike dhe ka siguruar kualifikimin per ne fazen tjeter.

153 views