27/10/2014

Kategori: Sport

Atletico Madrid fiton derbin e vogel dhe tani eshte vetem 2 pike larg kreut

Atletico Madrid ka fituar ne derbin e vogel kunder Getafe fale nje goli te sulmuesit Mario Mandzukic ne minuten e 40. Skuadra e Diego Simeone u mundua qe te dyfishonte rezultatin por nuk mundi te cante mbrojtjen e Getafe. Me kete fitore Atletico u ngjit ne kuoten e 20 pikeve dhe gjendet vetem 2 pike larg kryesuesve te Barcelones.

139 views