27/11/2014

Kategori: Sport

Atletico Madrid – Olympiacos 4 – 0. ‘Los colchoneros’ nuk dine te falin

Atletico Madrid ka fituar me rezultatin e thelle 4 - 0 kunder kampioneve te Greqise, Olympiacos. Ishte Garcia ne minuten e 9 qe hapi serine e golave. Ishte Mario Mandzukic qe me pas shenon tripleten e tij. Me kete fitore Atletico Madrid ka siguruar kualifikimin dhe ne perballjen e fundit kunder Juventus i mjafton 1 barazim ose nje humbje minimale per te siguruar vendin e pare.

139 views