22/10/2014

Kategori: Sport

Atletiko Madrid ka nevoje per pjesen e dyte. Atletiko – Malmo 5 – 0

Kampionet e Spanjes dhe nenkampionet e Europes kane nevoje vetem per 45 minutat e pjeses se dyte ne perballjen kunder Malmoe. Pjesa e pare perfundoi ne barazim 0-0 por ne pjesen e dyte te besuarit e Diego Simeone kane shperthyer duke shenuar 5 here.

147 views