11/04/2015

Kategori: Sport

Avdijaj shenon supergol si Messi ndersa feston si Ronaldo (Video)

Sulmuesi kosovar, Donis Avdijaj ka arritur te realizoje nje tjeter gol te bukur per skuadren e tij, Sturm Grazin. Avdijaj arriti te kaloje disa lojtare te skuadres kundershtare, duke bere nje depertim ne stilin e Messit. Dhe, golin e shenuar ne stilin e Messit, Avdijaj e festoi me stilin e Ronaldos, festim ky qe tashme eshte bere i famshem ane e mbane botes. Per me shume, shikojeni videon dhe kenaquni me kete gol dhe festim te Avdijajt. Burimi: Lajmi.net

351 views