31/03/2015

Kategori: Sport

Bale i jashtezakonshem edhe ne basketboll (VIDEO)

Gareth bale ka treguar se eshte shume i afte edhe ne basketboll. Futbollisti i Real Madridit, Gareth Bale ka treguar se pervec futbollit eshte shume i mire edhe ne basketboll. Ylli uellsian ka shenuar 3 nga 5 tentimet nga gjysma e fushes ne basketboll, duke qene keshtu me i suksesshmi nga futbollistet qe kane provuar deri me tani. Bale pas ketij suksesi ka dominuar edhe shokun e tij te skuadres te Reali, Luka Modric dhe pilotin anglez Lewis Hamilton. Burimi: Gazeta Express

253 views