22/10/2014

Kategori: Sport

Barcelona – Ajax 3 – 1

Barcelona ka fituar lehtesisht me rezultatin 3-1 kunder Ajax. Skuadra e Luis Enrique duket se eshte gati tashme per tu ndeshur me Real Madrid ne fundjave. Neymar dhe Messi po tregojne se kuptohen shume mire bashke ne fushen e lojes.

233 views