02/11/2014

Kategori: Sport

Barcelona – Celta Vigo 0 – 1

Humbja e dyte radhazi ne La liga per skuadren e Barcelona. Pas humbjes ne El Clasico skuadra e Luis Enrique mposhte ne Camp Nou nga Celta Vigo me rezultatin 0-1.  Ishte Larrivey qe shenon ne minuten e 55 dhe i jep 3 pike shume te rendesishme ish skuadres se Enrique qe tani lufotn per nje vend ne zonen europiane

143 views