08/12/2014

Kategori: Sport

Barcelona – Espanyol 5 – 1. Messi i kunderpergjigjet Ronaldos

Nuk ka pritur as 24 ore dhe Lionel Messi i eshte kunderpergjigjur Ronaldos me 3 gola. Ne derbin e Katalunjes Lionel Messi shenon 3 gola dhe i jep fitoren Barcelones edhe pse ishte Espanyol qe kaloi ne avantazh ne fillim.

193 views