11/12/2014

Kategori: Sport

Barcelona – PSG 3 – 1

Barcelona ka fituar me rezultatin 3 - 1 kunder PSG fale golave te treshes sulmuese Messi, Neyma dhe Suarez. Edhe pse ishte Ibrahimovic qe kaloi ne avantazh skuadren e PSG, Barcelona reagon dhe fale kesaj fitoreje rremben vendin e pare ne grup

171 views