24/11/2014

Kategori: Sport

Barcelona – Sevilla 5 – 1. Messi behet shenuesi me i mire ne histori

Barcelona ka mposhtur me rezultatin 5 - 1 skuadren e Sevilla dhe ka 'blinduar' vendin e dyte ne klasifikim. Lionel Messi ka shenuar 3 here ne porten kundershtare dhe ka thyer rekordin legjendar te Telmo Zarra. Tani Messi eshte shenuesi me i mire ne historine e kampionatit spanjoll.

144 views