27/11/2014

Kategori: Sport

Basel – Real Madrid 0 – 1. Kualifikimi luhet ne Liverpool

Basel eshte mposhtur me rezultatin 0 - 1 nga Real Madrid. Ka mjaftuar nje gol i Ronaldo per ti dhene fitoren skudres se Ancelotti. Tani Basel do te luaje kualifikimin ne fushen e Liverpool ku i mjafton dhe nje barazim.

147 views