27/10/2014

Kategori: Lajme

Basha: Po instalohet oligarkia

Lulzim Basha theksoi ne nje deklarate per shtyp pasditen e se dieles se dyshja oligarke Rama-Meta po shkel te drejtat dhe lirite qe qytetaret shqiptare i kane te garantuara nga Kushtetuta. Kreu i Partise Demokratike u shpreh: “Qytetare te ndershem po vihen ne pranga pa vendim gjykate.

186 views