26/11/2014

Kategori: Sport

BATE Borisov – Porto 0 – 3 Portugezet sigurojne vendin e pare

BATE eshte mposhtur serish. Kete here ne fushen e saj kunder Porto. Pas nje pjese te pare te perfunduar me rrjeta te paprekura, skuadra portugeze ka shenuar 3 gola me ane te Herrera, Jackson Martinez dhe Tello. Me kete fitore skuadra e Porto ka siguruar kualifikimin dhe vendin e pare ne grupin H

130 views