02/11/2014

Kategori: Sport

Bayern Munchen – Borussia Dortmund 2-1

Bayern Munchen ka fituar perballjen me te forte te Bundesliges. Kunder rivaleve te Dortmund skuadra e Pep Guardiola ka fituar me rezultatin 2-1. Ne fillim ishte Marco Reus qe ndeshkon bavarezet te cilet ne pjesen e dyte ndryshon fytyre. Lewandowski dhe Robben nga pika e bardhe e penalltise i japin fitoren Bayern.

177 views