14/02/2015

Kategori: Sport

Bayern Munchen – Hamburg 8 – 0

Skuadra e Pep Guardiola ka shkaterruar me rezultatin 8 - 0 skuadren e Hamburg. Per te besuarit e trajnerit spanjoll shenuan nga 2 gola, Thomas Muller, Arjen Robben dhe Mario Gotze. Golat e tjere u shenuan nga Franck Ribery dhe Robert Lewandowski.

174 views