06/11/2014

Kategori: Sport

Bayern Munchen – Roma 2 – 0

Bayern Munchen ka fituar lehtesisht kunder Romes me rezultatin 2-0 dhe ka siguruar kualifikimin per ne raundin tjeter. Gjithashtu Bayern ka siguruar dhe vendin e pare ne grup 2 ndeshje perpara perfundimit te fazes se gurpeve. Golat u shenuan nga Franck Ribery ne minuten e 38 dhe nga Mario Gotze ne minuten e 68.

159 views