27/10/2014

Kategori: Sport

Bayern ndalet nga Gladbach. Neuer eshte njeriu i ndeshjes

Bayern Munchen eshte ndalur ne nje barazim pa gola ne fushen e Borussia Monchengladbach. Pas nje pjese te pare ku Bayern ishte dominues, ne pjesen e dyte ishte skuadra e Lucien Favre qe rrezikoi me shume. Fale Manuel Neuer qe realizoi disa pritje vendimtare, Bayern nuk pesoi gol. Gladbach ka rimarre vendin e dyte dhe tani eshte serish 4 pike larg bavarezeve.

178 views