11/03/2015

Kategori: Sport

Bayerni shkaterron Shakhtarin (VIDEO)

Bayern Munich ka shenuar fitore te thelle perballe Shakhtar Donetskut. Pak a shume sikurse pritej, Bayern Munichu ka arritur te triumfoje ne perballje me Shakhtar Donetskun. Bavarezet shenuan fitore te thelle 7:0 ne perballje ukrainasve per te kaluar tutje. Thomas Muller (4’ p dhe 52’), Jerome Boateng (34’), Holger Badstuber (63’), Robert Lewandowski (75’) dhe Mario Gotze (87’) shenuan golat e ketij triumfi per vendasit. Burimi: Gazeta Express

156 views