04/04/2015

Kategori: Sport

Bekim Balaj i shenon skuadres me te madhe ne Kroaci (Video)

Sulmuesi i kombetares shqiptare, Bekim Balaj, i ka shenuar skuadres me te madhe ne Kroaci, Dinamo Zagrepit. Rezultati ne derbin mes Rijekes dhe Dinamo Zagrepit, eshte 1:1, ndersa Balaj shenoi golin per vendesit.

257 views