09/12/2014

Kategori: Lifestyle

Ben selfie por perfundon ne rrjetet sociale dhe youtube

Nje vajze po mundohet per te bere seflie perfekte, por ngaqe te arrish perfeksionin eshte e pamundur ajo ka harruar se ne pishinen ku ishte ka dhe njerez te tjere te cilet nuk kane vonuar te nxjerrin celularet e tyre dhe te regjistrojne veprimet e vajzes. Menjehere keto filmime kane perfunduar ne rrjetet sociale dhe ne youtube. Nje keshille. Vajza here tjeter kujdes kur mundoheni te beni selfie se do te beheni gazi i botes!

662 views