05/11/2014

Kategori: Sport

Benfica vs Monaco 1 – 0 Fitore shprese per shqiponjat e Lisbones

Benfica ka mposhtur me rezultat minimal 1 - 0 skuadren e Monaco dhe tani ka ende shpresa per tu kualifikuar per ne raundin tjeter. Goli i fitores u shenua ne minuten e 82 nga Talisca. Tani Benfica ka 4 pike, po aq sa ka dhe skuadra e Zenit. Monaca renditet ne vendin e dyte me 5 pike.

136 views