24/10/2014

Kategori: Sport

Besiktas fiton ne Beograd kunder Partizan

Ishte konsideruar si nje ndeshjet qe mund te sillte probleme te medha ndermjet tifozerive por ne fakt nuk ndodhi keshtu. Ndeshja ishte ne dyshim per tu zhvilluar pasi kushtet atmosferike ishin shume te keqija por drejtuesit e UEFA vendosen qe te zhvillohej. Besiktas ka thyer lehtesisht me rezultatin 0 - 4 skuadren serbe dhe ka arritur te marre fitoren e pare ne kete kompeticion.

222 views